Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki akarok próbálni extrémebb...

Ki akarok próbálni extrémebb dolgokat a hátamon, Mit csináljak vele? 18/f

Figyelt kérdés

Barna hajú, barna szemű srác vagyok.

Szeretnek vmi uj dolgot kitalalni a hajam mar jo ideje ugyanolyan es kene vmi uj...

Festés? Hagyni hogy megnőjjön nagyra? Meghagyni es hátul kis coffba?


2016. máj. 28. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Hátadon? :D
2016. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kenzo Tenma ***** válasza:

#1 Nyilván átjavította a telefon/tablet, a kérdés leírásából kiderül, hogy a hajáról van szó.


Kérdező, most divat a szőkítés és az ősz haj. A copf vagyis inkább férfi konty még viszonylag divatos, de mire neked megnőne akkorára már túl snassz lesz.


[link]


Nézelődj ezek között, hátha találsz valami jót.

2016. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy fiú befesteti a haját.. Hát az nagyon fura. Én se festetném az enyémet, az a tapasztalatom, hogy ha valakinek nem eredeti a hajszíne, az meglátszik és nem természetes és csúnya is.


Szóval szerintem ne fest be.


Megpróbálhatod megnöveszteni esetleg: az a tapasztalatom, hogy a legtöbb pasinak jobban áll a hosszú haj és valamelyest különleges is. Ha nem tetszik, legfeljebb levágatod. :)


Az ilyen középen felzselézett hajak szerintem eléggé egyformák és egy bizonyos stílust képviselnek, ami nekem mondjuk nagyon nem jön be.

2016. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!