Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megoldható ez? Kínos probléma.

Megoldható ez? Kínos probléma.

Figyelt kérdés

Sajnos, egy betegség miatt fiatal lány létemre nagyon szőrös vagyok...a hasamon, lábamon erős szőrök, a mellemen, nyakamon, karomon kevésbé erős, de sötét szőrszálak vannak. Tönkreteszik az életem, teljesen depis vagyok miattuk.:(

Hiába is próbálkoztam már mindennel itthon (borotva, meleggyanta,hideggyanta,epilátor,krém), sehogy nem tudtam normálisan eltávolítani a szőröket...gyantával is, epilátorral is csak beleszaggattam, csúnya lett, a borotva csak max 2 napig jó, vagy addig se, a krém...az meg hát krém. Az se volt jó.xD

Elegem van ebből a szenvedésből, el szeretnék menni kozmetikushoz, aki azért csak szakember, jobban ért hozzá, meg jobban is lát, ki tudja feszíteni a bőrt is rendesen...na szóval szeretném magam legyantáztatni cukorgyantával "tetőtől-talpig". Azt hallottam, hogy a cukorgyanta a legjobb, tovább tart és nem is bántja a bőrt annyira.

Ki is néztem itt helyben egy kozmetikus, kedves, tapasztalt nő, jókat hallottam róla. Szeretnék majd beszél vele, csak félek egy kicsit. :(

Egyrészt, megoldható ez a teljes cukorpasztás szőrtelenítés? Tényleg kb mindenhonnan le akarom szedetni a szálakat, egész pontosan:felkar, mell (nem csak közte kell, hanem magukon a melleken is:(), has, comb, lábszár.

Na meg nem tudom menyibe fog ez kerülni, biztos elég drága lesz, de sajnos nincs pénzem túl sok, jelenleg nem dolgozom a suli miatt.:(

Azért egy 10.000 körüli összegből szerintetek kijön?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Elkeseredett 18L...



2016. máj. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A cukorgyanta elég hatásos, de nagy valószínűséggel nem fogsz kijönni 10.000-ből. Szerintem 15.000 kötül lehet. A melleiden kívül mindenhonnan le tudod szedetni. Ne félj! :)

2016. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És a melleimmel akkor mit tehetek?:(
2016. máj. 28. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem PCOS/IR miatt ilyen, és addig, míg nem lett rendesen kezelve, esélytelen voltam ellene. Egy hormonvizsgálat és korrekt kezelés az, ami megoldást nyújt hosszú távon, nem a szőrtelenítés különböző fajtái. Arról nem beszélve, hogy ez nem csak ezt érinti, hanem egy csomó minden mást is a testeden, mivel az ilyen jellegű szőrösödés komoly tesztoszteron többlettel is jár. A hajad nem zsírosodik és hullik?
2016. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, a szőrösödésen kívül minden oké. Szêp a hajam, rendszeres a mensim, a bőröm sem pattanásosabb vagy zsírosabb mint más átlag kamaszé.
2016. máj. 29. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Megoldható,de a cukorpaszta ugyanaz,mint a gyanta csak gyengébb sokszor a piheszálakat nem szedi ki.
2016. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Végleges" szőr eltávolításon gondolkoztál már? Sajnos elég drága és többször kell menni, hogy elérd a célt. De ha találsz egy olyan helyet, ahol nem alkalmanként kell fizetni, hanem olyat, hogy fizetsz egy területért és bármennyiszer mehetsz, míg csak szükséges akkor megéri. Vagy lehet kapni IPL gépeket is már otthoni használatra.

Ez sajna mind sok pénz, de megéri befektetni, mert 3-4 évig nem kell foglalkozni a szőrrel :)

2016. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha hormonális a probléma, nem fog használni ez sem.
2016. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme gyantáztatni ilyen esetben, valóban 10+ezer lenne és 1 héten belül már a borosta minimum megjelenik... semmi értelme. Én is nagyon szőrös vagyok, csak a borotva megoldás... minden nap borotválok. Gyanta nálam 4 napig tart, aztán már nő ki a szőr.
2016. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!