Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ a revalid (kapszula)...

Használ a revalid (kapszula) és sampon az én esetemben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok az a helyzet hogy 1 fél éve nagyon hullik a hajam ,látványosan ritkább. elkezdtem szedni a revalid kapszulát,semmi változás nem volt most vettem sampont is de miót azt használ azóta minden 2. nap hajat kell mosnom mert zsírosodik.ez mindig így lesz vagy ne használjam tovább?
2010. ápr. 10. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
megpróbáltad már egyáltalán kideríteni hogy mitől hullik?Mert ha a szervezetedben van valami gond amitől hullik akkor aztán hiábba mosod azzal a hajad.Nem nagy dologra gondolok feltétlenül, de pl a vashiánytól is hullik a haj rendesen.
2010. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el laborba vagyis kérj a háziorvosodtól beutalót vérvételre. Lehet hogy gyulladás van a szervezetedben, azért hullik a hajad.

De tavasszal sokaknak "cserélődik" a haja, és eléggé hullik, pl nekem is.

Mondjuk érdemes lenne először meggyőződni arról, hogy nincs-e szervi bajod.

2010. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

voltam ilyenen

a vérvételen minden adatom jó volt aztán a bőrgyőgyásznál azt mondták hogy biztos nem is hullik csak úgy érzem és hogy nem ritkáss a hajam és nincs vele semmi probléma...ja persze mert nem hitte el hogy fél éve még 3*- 4* annyi hajam volt és főleg hátul,középen alig van

2010. ápr. 10. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Megvan még a mandulád? Volt olyan ismerősöm, akinek a rossz mandulája miatt hullott a haja.

A fogaid rendben vannak? Esetleg ha az amalgám töméseket kicseréltetnéd fehérre. A régi fogtömés is okozhat bajt.

2010. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a stressztől hullik a hajad ? nekem attól hullik 1 éve :( már oda van a szép dús hajam :(
2010. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nincs fogtömésem van 1 lyukas fogam de nagyon picit látni csak majd megyek fogorvoshoz

anyának is nagyon hullik de neki kb 35 éves kora óta nekem meg 17?:S

2010. ápr. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!