Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Biohairben jol...

Szerintetek a Biohairben jol csinaljak az alkalmi frizuraikat/fonasokat? Ott gondoritenek is?

Figyelt kérdés

Ha kepet oda viszek akkor meg tudjak ugy csinalni?

Errol a hajrol lenne szo: [link]



2016. máj. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
én mindig biohairbe megyek. a normál vágást is jól megcsinálják és amikor alkalmit szeretnék azt is. én az árkádba, sugárba és a béke téribe járok attól függően melyik esik útba. A kolosy tériben volt egy csaj, aki nem vált be eddig. legszívesebben egyébként a béke téribe járok. a göndörítést hajvasalóval csinálják.
2016. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És tudnak teljes hajón szép gördőr fürtöket csinálni? (Már voltam olyan fodrásznál aki nem szépen csinálta vasalóval)
2016. máj. 27. 20:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb mennyibe kerülne ha vízesés fonál és az egész haj be lenne göndörítve?
2016. máj. 27. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszett az eredmény. nem tudom mennyiért csinálnák meg. ha időd engedi akkor kérdezz rá az árra.
2016. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom a további tapasztalatotokat :)
2016. máj. 27. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ne a Sugárban lévőbe menj, nekem ott az egyik fodrász (fiatal, rövid hajú és molett) nagyon elrontotta a vágást. Többi helyen még nem volt rossz tapasztalatom, vágatni tökéletes és olcsó.
2016. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az árakat itt találod.

2016. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sugárban lévőbe ne menj, nyolcezren vannak, és múltkor kreált az egyikük - rövid szőkés hajú, vékony lány - egy olyan borzalmat, hogy fú, kis híján sírtam, mikor végzett.

Rögtön utána átmentem az Árkádban lévőbe, és ott feleannyiért kiigazították tök pöpecre :D

2016. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!