Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ferfiak szolizhatnak meztelenul?

Ferfiak szolizhatnak meztelenul?

Figyelt kérdés
Ahova jarok, oda az van kiirva hogy valami here betegseget okoz... gondoltam megkerdezem a rutinosabbakat, kicsit zavar hogy maris latszik hogy nem teljesen barnulok
2016. máj. 26. 22:59
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
32%

Az UV sugárzás bőrrákot is okoz, mégis szoliznak az emberek, a herebetegség nem oszt nem szoroz :D

Ha rajtam múlna, betiltatnám az összes szoláriumot pont ezért.

2016. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Férfi alapból nem jár szoláriumba.
2016. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leszamitva azt akinek rossz a bore es a szoli segit rajta! De majdnem fiam, ulj le egyes
2016. máj. 27. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A volt barátom mindig meztelenül szolizott,mert őt is nagyon zavarta,hogy ott nem volt barna,és nem lett semmi baja. :)
2016. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz a bőröd, ez mit jelent? A szoli semmilyen bőrön nem segít semmilyen módon, mivel károsítja azt kívül és belül is. Ha szép bőr a cél akkor ne járj szoliba. Bőrrákot hamarabb okoz mint heregondokat általában. De persze előre nem lehet tudni kinek mit és mikor okoz majd.
2016. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rossz bőr alatt szerintem azt érti,hogy nagyon fehér a bőre,és hiába napozik nem barnul maximum csak megég.
2016. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha így érti a rossz bőrt, akkor nyilván tisztában van azzal, hogy azon a szolárium sem "segít".
2016. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!