Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok, jobb lenne...

Mit gondoltok, jobb lenne levágatni a hajam, vagy had nőjön még?

Figyelt kérdés

Régen mindig nagyon hosszú volt, aztán egy ügyetlen fodrász nagyon levágta. Azóta próbálom visszanöveszteni. Próbáltam 3-4 havonta vágatni, de nem haladt sehova. Utána próbáltam 2 havonta, félévente. De annyit mindig le kellett szedni kb, amennyiz nőtt. Most 1,5 éve nem voltam fodrásznál, és láthatóan sokat hosszabbodott ez idő alatt, de az alja elég száraz, törött.

Általában akarnám még hagyni nőni, ameddig csak lehet, valamikir meg belém jön, hogy most nyárra lehet le kéne belőle vágatni vagy 15 centit, hátha helyre teszi.

Szerintetek?


2016. máj. 25. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne vágass belőle,amit levágattál az most ott lenne és megnőtt volna régóta.

2016. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha csúnya a vége, akkor inkább vágasd le

inkább legyen kicsit rövidebb, mint töredezett

amúgy használsz hajvégápolót? az segít, hogy legközelebb ne töredezzen annyira

és félévente szerintem mindenképp el kéne menni fodrászhoz, hogy vágjon a végéből egy kicsit, különben nem lesz szép és utána meg már sokat kell

2016. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy szép egészséges hajat akarsz, vagy csúnya egészségtelen hosszút. Kinek mi jön be... Amúgy ne fodrásznál vágass, hanem vegyél fodrászollót és otthon vágd le a törött részeket mindig. Így mindig egészséges lesz és gyorsan megnő. A fodrász nem centizgeti, mindig többet vág mint kéne. Használj argán olajat is, akkor nem lesz száraz sem a hajad.
2016. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!