Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Vajon melyiktől jöhettek...

SOS! Vajon melyiktől jöhettek elő a pattanásaim?

Figyelt kérdés

Nem valami szép és egyenletes a bőröm, de nem is dúrván csúnya. Kamaszkoromban megvoltak a szokásos pattanások, és mostanában kb másfél éve inkább mensi közben jöttek elő.

Általában száraz is a bőröm, keveset iszom.

Elhatároztam,hogy nem fogom mindenféle kencével kenegetni, csak természetes dolgokkal.

Egy bio boltban vásároltam a Green Pharmacytől Micellar solution 3az egyben arctisztítót.

A hajamra vettem ricinusolajat, és mivel olvastam,hogy a bőrre kenve is egy csodaszer, kenegettem az arcom is vele, mivel 18 éves létemre akkora szarkalábak vannak a szemem alatt, hogy már szégyellem, és szárazság ellen is jót tett.

Egy nagy áruházban találtam bio szappant is, megvolt hogy melyik mire való és én vettem egyet miteszerekre és azzal mostam meg többször az arcom.


Mióta ezek vannak sorra jönnek elő a pattanások.

Nem tudom,hogy csupán a véletlen műve és hormonális eredetűek, vagy a felsoroltak közül valamelyik miatt jöttek elő?

Ti mit gondoltok?


2016. máj. 24. 22:31
 1/8 anonim válasza:

En ugy tudom nem szabad ennyire megeroltetni a bort. Kell neki egy kis pihenes. Ha uj termekeket hasznalsz a borod meg nem szokott hozza es igy reagal. Ne varj azonnali hatast, sajnos egyik sem csodaszer. Talan a legjobb az, ha bekenhagyod oket.

Ne hasznalj ennyi "szert" a borodre, valassz egyet kettot!

Esetleg menj el kozmetikushoz!

Az en kozmetikusom ,,Ilcsi" kozmetikumokaz hasznal. Az is termeszetes eredetu. Nekem ezek nagyon bejottek.

Meg azt ajanlotta, hogy hasznaljak heti 2szer borradirt, nem kell erosen dorzsolni, csak szepen leradirozni az elhalt hamsejteket.

Remelem valamit segitettem ezzel, ez nem a nagy konyvbe van irva, csak nekem jottek be.

Sok sikert!😃

2016. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Valamit muszáj lesz használjak, mert száraz és ez eléggé látszik is, pici hámlás-foltokban.

Gondoltam,ha mind természetes eredetű akkor nem lesz gond...

Csak azt nem tudom, melyiket hagyjam és melyiket használhatom továbbra is. Mióta eljőjött sok patti, azóta nem használtam őket.

2016. máj. 24. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A hámlás nem biztos hogy a szárazság miatt van, lehet hogy annak tényleg egy arcradír többet érne. Ricinusolajat szerintem ne tegyél az arcodra.
2016. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ricinus nem jó bőrre, eltömíti a pórusokat, ez pedig pattanásokat okoz. Helyette használj mézes pakolást, az jó hidratál is és gyulladáscsökkentő.
2016. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szappantól simán, eltömíti a pórusokat. ricinus olaj nem bőrre való, kenj rá inkább jojobát.
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
"Ne használj ennyi szert" LOL. Én csak éjszaka 10 különböző cuccot kenek magamra, és csodálatosan szép a bőröm :D
2016. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na latod elozo valaszolo, mindenkinek mas jott be. En is regen pattanasos voltam, es igy szabadultam meg toluk.

Amugy kerdezo, menj el kozmetikushoz, o biztosra tudja mi a jo neked😃

-Elso valaszolo voltam

2016. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor már a naturál szappan sem jó ? :( Mivel mossam az arcom, csak sima vízzel?

S ricinusról meg olvastam,hogy a ráncokat kisimítja, nekem meg rettenetesen szarkalábas a szemem alatt, de akkor már azt sem..?:(

2016. máj. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!