Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestékhez 9es oxi sok?

Hajfestékhez 9es oxi sok?

Figyelt kérdés
Barna hajfestéket vettem és most vettem észre,hogy 9-es oxi van hozzá.. 2db hajfesték kell a hajamra nem lesz sok a 2db 9-es oxi?
2016. máj. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad most?
2016. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csokoládé barnára lett feste márciúsba (elötte szőke voltam) de már nagyon kikopott ez a barna hajszín és ilyen seszinű barna lett a hajam néhol enyhe szőkés tinccsel... Mézbarna hajfestékhez 9es oxi van a dobozban....
2016. máj. 21. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
9% oxi 2-3 árnyalat világosításhoz való. Szóval neked 6% kell csak. Szerencsére vízzel hígítható, így nem kell újat venned, csak keverni.
2016. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalan mézbarna hajfestékhez minek adnak 9-es oxit??
2016. máj. 21. 18:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk akinek szőkitett a haja biztos nem azért vesz barna festéket,hogy mégjobban világos legyen .
2016. máj. 21. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért adnak hozzá, mert van aki sötétebb hajból akar olyat festeni. És ez nekik készült elsősorban.

Mindenkinek jobb ha fodrászkellékesben vásárol, ott olyan oxit adnak ami tényleg a hajadhoz kell. Na meg jobb a festékek minősége is.

2016. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam.egy tincsen 9es oxival a festéket sötétitett a hajamon. Nem világositott rajta..
2016. máj. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!