Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Szesze kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a dauerrel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Vállon alul érő hajam van, és arra gondoltam, hogy bedauereztetem, mert már régóta szeretnék göndör hajat. Van még aki csináltatott? Jól állt? Megbánta? Menyire tetet tönkre a haját?
2010. ápr. 9. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szija!

Nekem is volt a hajamba körülbelül 4 éve.

Akkor még olyan vállig érő hajam volt. Nekem nagyon jól sikerült és nagyon tetszett. A hajamat se tette tönkre, de ehhez hozzájárul az is, hogy nagyon erős hajam van.

Nekem nagyobb csavarókkal lett csinálva azért nem lett olyan hatása mint egy bari. Az öreg néniknek szoktál olyan pici csavaróval dauerolni, az lesz olyan mint egy birka szőre. Remélem előrébb segítettelek a terveddel kapcsolatban. Valósítsd meg mindent amit szeretnél! ;)

2010. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt vele rossz tapasztalatom. Semmilyen utóhatást nem vettem észre. Szép lett a hajam, mert nekem is a legnagyobb csavarókkal csinálták. Mondjuk nekem megszárították, így nem lett olyan hullámos, mint amilyent szerettem volna, de még így is jól állt. VISZONT, amíg csinálta a fodrász (egyébként sok díjat nyert, és tényleg ügyes), addig annyira fájt, hogy azt hittem, másnapra kihullik az összes hajam. Pedig még nem is tette olyan szorosra, mint ahogy másoknak szokta. De nekem nagyon-nagyon érzékeny a fejbőröm, szóval csoda, hogy nem lett bajom. Ezért azóta én is azt a habszivacsos csavarót használom, vagy befonom (az csak hosszabb hajnál lesz igazán szép hullámos). Viszont a dauer meg nekem megmaradt majdnem egy évig. Igaz, a vége felé már csak olyan rasztához hasonló volt, de még az is jól nézett ki. :D

Egy barátnőmnek közepes csavarókkal lett becsavarva, ő 6 évig három havonta daueroltatta, és nagyon jól állt neki, azt hitte mindenki, hogy természetes. És nem volt sem töredezett, sem rossz állapotú a haja. Mondjuk gyakran vágatta.

2010. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!