Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors hajnövesztésre tipp? A...

Gyors hajnövesztésre tipp? A Vitanol C kb mennyibe kerül? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A Vitanol C-t tényleg kivonták a forgalomból. Varga hajcseppek és Bánfi hajszesz állítólag használ. De a havi 5-10 cm tényleg túlzás, akinek ennyit nőtt a haja, ott valami gáz van... Hallottam olyat, hogy terhes nőnek begárgyult a hormonháztartása és nőtt havi 5 cm-ket a haja (mindenféle hajszesz nélkül), aztán meg csomókban hullott miután megszült és helyreállt a hormonháztartása.
2010. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
ricinus!!!!
2010. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

a ricinus olaj szempilla növekedésre jó..nekem van itthon 1-2 hete használom..(szempilláimra) írták 1 fórumon h kenjem bele a hajvégem és szebb lesz tőle.. BEKENTEM CSAK A HAJVÉGEM ÉS NAGYON KEVESET KENTEM ÉS NEKEM ÍGY IS BEZSÍROSODOTT..(tudom h m.kinek más a hajtípusa..)

és gondolj bele bekened OLAJJAL a hajad azonnal zsíros lesz..


én voltam ma a Rossmanba és vettem de Miclén regenert.. (és még volt Vitanol C és valami zöld csalános is..)itt(Szekszárdon) még van.. de ezek szerint hamarosan itt is megszűnik :(((((

2010. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de miért zsüntetik meg?:(
2010. ápr. 9. 17:42
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

előző vagyok..:\\\\

fogalmam sincs.. :@@@@ pedig ez olcsó volt.. és nekem szebbé tette a hajam.. és tényleg nőtt tőle v.mennyit. :(((

2010. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű találtak benne valami káros, v vmi anyagot.

Pedig én is észre vettem, hogy jó hatással van a hajamra.

2010. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nekem mikor a DM-ben voltam (szegeden) aztmondták mennyek vissza pár nap mulva mer addigra lesz. Lehet h mégsem vonták ki a forgalomból,csak van ahol nem árusítják.
2010. ápr. 11. 11:58
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
hát remélem,hogy nem vonják ki.. mert nekem tényleg szebb lett tőle a hajam.. :S
2010. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Találtam nektek Vitanol C hajszeszt ezen az oldalon!


[link]

2010. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

04-09 14:52!

Senki nem állította egy fórumon se h nem lesz zsíros a haj, ha bekened ricinussal, de hajmosással kijön ne aggódjál, akkor szted használná bárki is, ha zsírosabb lenne tőle a haj?:D Pont h szép fényes lesz és puha!Attól, mert amikor rákened zsírosnak érzed(mivel olaj..) még nem lesz tőle zsírosabb a hajad hajmosás után, azért kell kiöblíteni!


Nekem egyébként használt a ricinus hajra:) és nagyon jó h szép puha lesz tőle a hajam, bár én még balzsamot is használok pluszba:)

2010. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!