Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált termék a ricinus olaj?

Bevált termék a ricinus olaj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a hajam hosszával és dússágával. Nagyon sok mindent kipróbáltam,most a ricinus olajat ajánlották. Ti vettetek észre szemmel látható változást? Ha igen,mennyi idő múlva,és milyen felhasználási mód mellett? Előre is köszönöm!

2016. máj. 3. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Durva hajhullást okozhat, mint általában az összes olaj amit a fejbőrre kensz. Szóval semmiképp ne ettől várj csodákat. Ha szép hajat akarsz ahhoz egészségesen kell tartani, azaz élj/étkezz egészségesen és ne árt a hajadnak festéssel, vasalással, stb. Ennyi a lényeg.
2016. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tanácsolom mint az első. Sűrű olaj, eltömíti a fejbőrt, ami többet árt mint használ. A hajvégekre kenheted persze.

Nekem mondjuk nem nagyon használt, talán akkor, amikor tojással kevertem, de egyébként nem big deal.

2016. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen,én is tojással higítom,és fel is melegítem,mivel így hígabb állagot érhetek el. Mindeddig 2 alkalommal használtam,nem tapasztaltam hajhullást,de növekedést sem.
2016. máj. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!