Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elérhetek szőkítés nélkül...

Elérhetek szőkítés nélkül természetes (világos barna, fodrász szerint sötét szőke) hajszínen kékes, hamvas sötét szürke (nem szőke, hanem szürke) hajszínt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egy sötét hamvas szürke hajfesték önmagában befogna e egy természetes hajszínt, szívatni semmiképp nem szeretném a hajam ha lehet, elég volt egyszer évekig szívni a tönkrement hajammal a szőkíttetés miatt..:) Előre is köszi a válaszokat!
2016. máj. 2. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán befogja bármelyik sötét szürke színező a hajad. Mivel az sötétebb mint a világosbarna ezért leszívatni semmiképp nem kell.
2016. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz! :)

Remélem találok majd rendes hajfestéket is ilyen színűből mert tartósra tervezem.:)

2016. máj. 2. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog menni, ilyen hajfesték nincs.
2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajj, az nem lenne túl jó... Nekem még a mélyfekete festék is világosodik szinte minden mosásnál, 2 év kellett mire nagyjából feketére befogta a festék a hajam, nem pedig sötétbarnára és viszonylag jól bírja a szín egy-másfél hónapig... Nekem a hajszínező semmit nem érne. Köszi a választ, azért körbenézek majd vagy felmérem a lehetőségeket! :)
2016. máj. 14. 01:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!