Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a bőrömön teszteltem a...

Ha a bőrömön teszteltem a hajfestéket, és semmilyen tünet (pl. kiütés) nem jelentkezett, akkor biztos, hogy nem vagyok rá allergiás ugye?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna az eredeti hajszínem, és feketére szeretném festeni. Eddig még sosem volt befestve a hajam.

Az van a dobozra írva, hogy ha van valamilyen seb az arcomon, ne fessem be a hajam. Ez a pattanásra is vonatkozik? Nem vagyok pattanásos típus, csak egy-két pattanásom szokott lenni, az is pár napon belül elmúlik.

A másik, hogy mint a kérdésben is írtam, a bőrömön leteszteltem a hajfestéket, és nem lett utána semmilyen tünetem. Viszont csak egy keveset tettem kis felületre. Attól tartok, ha az egész hajamat befestem, az mivel nagyobb felület és több festék kell hozzá, lesz valamilyen mellékhatása. Nektek mi a tapasztalatotok a hajfestéssel kapcsolatban? Jelentkezett nálatok utána valamilyen tünet?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. ápr. 28. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan festheted a hajad.Nem is értem,hogy mi a kérdés,hisz már meg is válaszoltad magadnak. :))
2016. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
A fekete hajfesték a legkárosabb, mivel abban van a legtöbb, legkárosabb mesterséges festékanyag. Ha bőrön nem is okoz gondot, hajon még lehet hogy fog. Inkább válassz sötétbarna festéket, az is feketének látszik, de nem olyan káros.
2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!