Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndör hajammal nem lenne...

A göndör hajammal nem lenne semmi baj ha nem hatna olyan dúsnak és nem nagayítíná a fejemet már megritkítottam de most is nagyon dús. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
valami olyan termékre gondolok amitől kevesebbnek hat a haj tehát a dúsitó ellenkzője
2008. szept. 23. 14:15
 1/4 anonim válasza:

Miért nem örülsz neki inkább, hogy szép dús hajad van? Én pl. mit meg nem adnék érte, ha óriási göndör hajam lenne:)

Szerintem nincsen olyan, ami a dúsitő ellenkezője, de van hajkiegyenesítő balzsam (Sunsilk, azt hiszem) meg ami könnyíti a fésülést, és ezektől kisebb is lesz sztem. (legalábbis nekem igen, hullámos hajam van)

2008. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam pár évvel ezelőtt. Rengeteg hajam volt, ráadásul olyan göndör, mintha be lenne dauerolva. Aztán elkezdtem festeni, hajkiegyenesítőzni stb, és most marékszám hullik hajmosáskor, és tök vékonyszálú. Alig van hajam, úgyh én visszasírom a régi időket. Szerintem is örülj, hogy van hajad, de ha zavar, a hajsimító krém jó ötlet lehet.
2008. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez ugyanolyan rossz tud lenni mint amikor valakinek tul kevés haja van ,várom a további válaszokat
2008. szept. 23. 16:42
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem azt akarom hogy egyenes legyen hanem hogy valami kence kicsit összefogja 1ébként növesztem és derékig érőt szeretnék meg mindenki irigyli a hajam
2008. szept. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!