Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kenjem fel a napfényvédőt...

Hogy kenjem fel a napfényvédőt újra?

Figyelt kérdés

Ugye a napfényvédőket bizonyos időközönként újra fel kell vinni. De ha ki vagyok sminkelve, hogy? Menjek el a munkahelyemen a mosdóba, szedjem le a sminkem, tegyem fel újra az SPF-et, várjak fél órát, sminkeljem ki magam, és jöhetek haza? :D

Vagy hogy lehet ezt megoldani? Láttam body mist spf-et, de arcra nem.



2016. ápr. 21. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy fényvédős alapozót vagy BB-t használok, ami napközbe kopik úgyis, szóval újra kenem néha. De úgy is lehet hogy fogsz egy sminktörlő kendőt, leszeded a sminket, fel a fényvédő, rá smink. Nem kell közte fél órát várni.
2016. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én várok, mert azt olvastam, várni kell. Még ha sima hidratálót teszek fel, akkor is várok.


Nagyon jó fényvédőm és alapozóm van, nem akarom lecserélni.


Hát, nem tudom. Az nem lenne jó, ha vinnem kéne a sminkcuccaimat, ecseteket.

2016. ápr. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!