Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok pattanások ellen?

Mit ajánlanátok pattanások ellen?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz a ballagási fotózás. Nem annyira pattanásos és mitesszeres a bőröm, csak egy kicsit az.

Tudnátok ajánlani valami házi módszert, ami hatásos és eltünteti a pattanásokat és mitesszereket?

Rosszindulatú válaszokat nem kérek, tudom hogy ilyen idősen normális ha pattanásos a bőröm.

Bármilyen házi módszert, tanácsot szívesen várok. :)

14/L



2016. ápr. 20. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem, most valaki ajánl valamit lehet rajtad rontani fog, olyan ez, mint a roulette mindenkinek más jön be...próbáld minél szárazabban tartani a bőröd és maximum valami arclemosót használni, el ne kezd kenegetni meg valami erős cuccal kezelni, nem hiszem, hogy most akarsz elkezdeni kísérletezni.
2016. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hét alatt semmi nem fogja eltüntetni ezeket. használj alapozót, korrektort amikor szükséges.
2016. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én szappant szoktam használni ,nekem az bevált a pattanásokra.
2016. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikus megoldja. tisztító kezeléssel rendbe lehet tenni, de ne utolsó pillanatban menj el. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát.
2016. ápr. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetrán kenőcs, 3-4 óránként kenegesd. 1 hét alatt is sokat segít
2016. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Baleának vált be a pattanás elleni gélje, egyik napról a másikra leszárítja a pattanásokat, azt hiszem 600 ft körül vettem, nagyon pici kiszerelés, de meglepően sokáig elég!

Emellett sheavajjal és ricinusolajjal is szoktam kenegetni a pattanásaimat, mindegyik jó rá. Ezek sem drágák, főleg, ha kis kiszerelést veszel, én bioboltban szoktam venni, nem tudom hol lehet még beszerezni. És ami szintén egy elég biztos módszer (számomra) a Neogranormon. De talán sürgős megoldásnak Baleás gél lenne a legjobb, a DM-ben tudod megvenni.

Javaslom, hogy a pattanások ellenére is használj hidratálókrémet. Én egy mattító hatású krémet használok, muszáj, mert amellett, hogy pattanásosodom rendesen, a bőröm elég száraz.

Remélem tudtam segíteni.

2016. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom írta fel a zineryt nevezetű készítményt, aminek köszönhetően már másnapra csökkent a pattanásim gyulladtsága. Erős, és durván szárít de megfelelő hidratálás mellett szépen lepucolja az arcod rövid időn belül :)
2016. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az itt felajánlott összes módszert garantáltan a hajadon is gyulladt pattanások fognak megjelenni :D pont ezt mondtam, mindenkinek más jön be
2016. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!