Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajra ráfesthete...

Festett szőke hajra ráfesthetek egy sötétebb szőkét?

Figyelt kérdés

Nagyon világos a hajam (szőkítve és festve van Palettevel), de szeretnék két árnyalatnyival sötétebbet, kicsit természetesebbet. Ráfesthetek egy másik (ugyanolyan márkájú) szőke tartós hajfestékkel? Befogná, vagy esetleg bezöldülne?

Köszi a válaszokat előre is!


2010. ápr. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mért zöldülne be?

Világosat lehet sötétiteni! Csak a sötétet nehéz világosítani!:)

2010. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert néhány szőke festék így hat egymásra...nem én találom ki, láttam is és hallottam is sok ilyet.

Légyszi inkább csak az írjon aki biztosan tudja, hogy mivel festhetek rá.

2010. ápr. 6. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan befestheted én most csináltam ugyanígy!
2010. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a legjobb ilyenkor ha barnával fested be(világos barnával) olyat válassz amire szinte azt mondanád hogy sötétszőke de mégis barnának van írva...a szőke szőkére nem túl jó mert nemfeltétlen lesz neked is jó mint az egyik válaszolónak
2010. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne natur árnyalatot válassz, hanem vmi enyhén vöröseset. Tudom szőkénél nehéz megállapítani, főleg ha bolti festéket veszel, de attól tuti nem zöldül be.
2010. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, befogta a hajad? milyen hajfestéket vettél? :D
2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem fodrászhoz, de szürke lett az egész, aztán 1-2 hét után kikopott és most már szebb színű szőke. :) Wellaton világos hamuszőkével lett festve.
2011. aug. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!