Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az árt a hajamnak ha a balzsam...

Az árt a hajamnak ha a balzsamot 30 percig rajta hagyom?

Figyelt kérdés
A fodrászom javasota, de nem vagyok teljesen biztos benne. Vélemények?

2016. ápr. 12. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen teszed ezt, akkor nem. És lehetőleg normális balzsamot használj, ne valami 100 forintos sz-t. Sőt, a pakolás a legjobb.
2016. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most jelenleg syoss glossing shine-seal hajpakolást használok, és 5-6 naponta csinálom meg fél órára
2016. ápr. 12. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Kíváncsi lennék miért ajánl ilyet egy fodrász vagy bárki is? A balzsam 2 perc alatt is épp annyit tesz mint 30 alatt, semmi értelme nincs 2 percnél tovább hagyni a hajon.

Ráadásul a Syoss szilikonos termékei nem épp jó minőségűek, a hajjal sem tesz semmi jót a sok vegyi anyag meg a szilikonréteg.

2016. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

hát ha nagyon pakolásokat akarsz akkor én olajokat javaslok neked (oliva, mandula, napraforgó, tök, kókusz)


A syoss termékei viszont baromira tele vannak nyomva vegyi anyaggal. Az nem szerkezetet javít, hanem ideiglenesen elkendőzi a hibákat!

2016. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a 30 perc. Nem hullik még a hajad? Én Gliss Kurt használok, 1-2 percig kell rajta hagyni, 3 hónap használat után megdicsérte a fodrász a hajam. :) Tudom ajánlani, vegyi anyag abban is van, de nem kell 30 percet rajta hagyni.- Tapasztalat- egyszer hagytam rajta 10 percig, mert kádban fürödtem és örültem a meleg víz lazító hatásának, hát utána szárazan szállt a hajam mikor megszárítottam, mint egy szénakazal :( olyan volt :(


Ha engem kérdezel, syoss-ról váltasz és 2-3 perc max! elég.

Jó hajápolást ;)

2016. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a fodrász, hogy 5 percig kb hagyjam rajta, de pl hajszárítóval bele lehet kicsit szárítani, hogy beépüljön a hajadba aminek kell.
2016. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben balzsam van, lejjebb meg pakolást írsz. Két különböző dolog. Előbbinél pár perc elég, utóbbinál nem árt a fél óra. Mindig a használati utasítást kell követni.
2016. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!