Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasszőkére festett hajam...

Hamvasszőkére festett hajam van, de most szeretném az alsó réteget feketére festeni. Nekem tetszik! Vajon itthon meg tudná csinálni anyukám? A fekete festék befogja a szőke hajat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes az anyukád, akkor megtudja csinálni :) A fekete biztos befogja a szőkét, világosra lehet festeni sötétet, de fordítva már nem működik.
2008. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Festékre festéket sohasem festünk ez alapszabály.

Ezenkívül minimum egy leszivatás kell,és egy jó fodrász mindenképpen,hogy nézzen is ki valahogy.

Egyébként,ez a fazon már kiment a divatból,hacsak nem hosszú a hajad,akkor még jól állhat :)

2008. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem tetszik!vállig érő hajam van!talán picit hosszabb attól!:) de nekem úgy lett tökéletes a hajam h be volt festve és átfestettük másik színnel!
2008. szept. 22. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig befogta a fekete a barnát. Fordítva már le kellett szivatni. Én is úgy tudom, hogy a világost a sötét szín befogja. Kivéve ugye a vöröset, mert az hamar ledob magáról minden színt.
2008. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem barnás színű lesz a hajad tőle.
2008. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég világosabb árnyalatú festék is (2,3,4,5 színmélység,ami barna) a lényeg hogy 6%os oxygenta kell hozzá-feketének fog látszani és biztos befogja a szőke hajat.Lehet hogy több alkalommal be kell festeni mert sajnos a szőke haj dobja le a festéket (2-3 festés után biztosan megmarad)
2008. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Nekem volt ilyen hajam. Befogja a szőke hajat,de lehet hogy hamarabb fog kopni,tehát egy párszor 2-3-szor be kell majd festened feketére hogy tartós legyen. És a hajmosásnál a fekete nem fogja be a hajat,ha ügyesen csinálod. Én alapból úgy mosok hajat,hogy belehajolok a kádba. Ez felejstd el,ha esetleg te is így csinálod. Mindig úgy mosd majd meg a hajad,hogy a szőke legyen felül. Tehát,hogy fentről lefele mossad,mert könnyen befoghatja a fekete a szőkét,ha pl.úgy mososd a hajad,hogy belehajolsz a kádba...

Bocsi,a hülye fogalmazásért,remélem érted mit akartam belőle kihozni.

2008. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meggondoltam magam..sztem nagyon sok macera lenne vele..így is utálok hajat mossni,mert hamvasító,sampon,pakolás,szárítás...hát még ha a fekete fog is...
2008. szept. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!