Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamiért irritálja az arcbőrö...

Valamiért irritálja az arcbőrömet a sminklemosó. Miért?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, szoktam magamat festeni (nyugi nem nagyon :D) de ugye azt a kicsit is le kell szedni, és valamiért pl.: a szemem alatt csíp, ég, de amikor lemosom vízzel akkor már jobb. Esetleg volt már valakinek ilyen problémája? Vagy létezik valamilyen "kímélő" sminklemosó?Előre köszönöm a válaszokat! (egyébkét nem azért ég, mert belemegy a szemembe)

2016. ápr. 11. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen sminklemosót használsz?
2016. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 db van. Az egyik Soliteint, a másik Balea es az van ráirva hogy "ultra sensitive".... megis égeti
2016. ápr. 12. 06:46
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A baleásat ismerem, elvileg semmi problémás összetevő nincs benne, ami ilyen reakciót okozna, valamilyen személyes érzékenység lehet mögötte. Esetleg próbálj meg olajos lemosókat használni, a Baleának is van ilyenje. Ezek nem szárítják a bőrt, nem is habzanak, de nagyon jól tisztítanak.
2016. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenféle sminktermékkel előfordul, hogy valamelyik márka vagy annak egy adott terméke, nem jön be egy adott személynek.


Ha csíp add oda egy barátnődnek és vegyél másikat, kísérletezd ki, hogy neked mi válik be.

2016. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már csak a Garnier micellás vizét használom, ez az egyetlen, ami nem bántja a szemem környékét.
2016. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!