Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a hajam, ha...

Mivel ápoljam a hajam, ha 4éve folyton festve van, minden nap vasalom (szőkére van leszivatva) és sokszor hajlakkozom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne fesd!

2. Ne vasald!

3. Ne használj hajlakkot!

Ennél tökéletesebb ápolás nem is kell... Én is évekig festettem a hajam, és bár nem vasaltam, és nem is lakkoztam, egyszerűen borzalmasan nézett ki: felül zsíros volt, alul száraz, töredezett, nem állt sehogy.

Aztán abbahagytam a festést, nem szárítom a hajam hajszárítóval még télen sem, állandóan feltűzve vagy befonva hordom, és rengetegen megdicsérték már, milyen szép dús, egészséges...

Egy másik praktika a természetes anyagokból készült hajkefe: pár hónapja szereztem egy vaddisznószőr hajkefét, azóta kizárólag azt használom, az eredmény pedig bámulatos: eddig egy hónap alatt eltört a hajam vége, azóta, mióta ezt használom, még egyszer sem kellett belőle vágni...

2008. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Deh nem ez wolt a kérdés:)
2008. szept. 22. 20:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Hanem h miwel ápolyam?Deh azért köszii:)
2008. szept. 22. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Én nem festem, nem vasalom és nemis hajlakkozom és igy is elég ramaty mostanság a hajam. Valamiért nagyon száraz, ezért azt szoktam csinálni, hogy hajmosás elött tocsogóssan bekenem valamilyen krémmel (ez lehet akár jó zsíros testápoló is), mostanság a Sunsilk "nem kell kimosni" krémét teszem rá, majd egyszerű samponnal megmosom, de nem sokszor mert a sampon is szárít, majd tocsogossan bekenem balzsammal (fejbőrnél is bemaszírozom) , hagyom rajta legalább negyed óráig, majd kiöblítem alaposan és hagyom megszáradni, és bekenem hajvégápolóval. Mellette szedek sörélesztő tablettát és javulgat a hajam. No meg érdemes 2havonta vágatni a végéből.

Jah és ne mosd túl gyakran!

2008. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

EN festem, tupirozom, lakkozom, gondoritem. Nagyon csunyan nezett ki a hajam, igaza van az elso valaszolonak tenyleg felul zsiros volt, alul szaraz.

Mindenfele sampont kiprobalatam egyik sem ert szinte semmit. Most Pantene Pro-vt hasznalok festet hajra, minden mosas utan balzsamozom, sok balzsamot teszek ra 5 perc utan lemosom es neha hasznalok olyat is amit nem kell leobliteni. Azota a hajam selymes,fenyes en nagyon megvagyok elegedve vele.

2008. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
A balzsamot nem szabad a fejborre kenni mert hajhullast okozhat.
2008. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajvasaló legyen kerámialapos és a hajlakkodat cseréld le olyanra amiben minimális az alkoholtartalom(nem vicc, ezért szárítja a hajat).Hajmosáshoz babasampon , Kallos placentás hajpakolás, utána Kallos hajvégápoló olaj(ezt lehet hajvasalás előtt is használni így védi a hajad).
2008. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van hovedo es ha hasznalod nyugodtan vasalhatod.
2008. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És hőwédőt hol lehet kapni?am köszönöm a wálaszokat:)
2008. szept. 25. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:
En a Loreal hovedot ajanlom, szoval a Loreal termekek kozt keresd.
2008. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!