Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki Velvepil...

Használt már valaki Velvepil Hair Remover-t? Vélemények?

Figyelt kérdés

Itt van az oldal, ahonnan rendelni lehet, leírás, egy bemutató videó stb.: [link]


Én is szeretnék venni magamnak egy csomagot, de sehol nem találtam még olyan oldalt, ahol őszinte vélemények lennének a termékről. (Amik az oldal alján vannak, nyilván nem valósak, illetve ott csak a jó véleménynyilvánítások vannak feltüntetve.)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy nyilván vannak itt olyanok, akik kipróbálták már és el tudják mondani a negatív tapasztalatokat is, szóval:


- Tényleg nem nő vissza erősebben a szőr?

- Eltüntet minden kis szőrszálat?

Szeretném olyan területen is használni, mint például az alkarom, ahol kis pelyhecskék vannak, de engem mégis zavarnak és ha nem lesz borostás tőle a karom, szívesen megszabadulnék azoktól a kis szőrszálaktól :)

Szerintetek?



#szőrtelenítés #új #tapasztalat #kritika #Velvepil Hair Remover #Velvepil
2016. ápr. 10. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!