Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a körmeimet...

M.Viktóriaa kérdése:

Hogyan tudnám a körmeimet megerősíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Nem voltak soha nagy körmeim. A hajam sem az a vastagszálú, de dús és állítólag van összefüggés a kettő között. Ritkán rágom a körmeimet, csak akkor amikor olvasok és valami izgalmas történik a könyvben, de akkor sem veszem észre. Nagyon sokat rajzolok és imádok körmökre díszíteni.

Rendszeresen használok kézkrémet és körömágybőr ápoló olajat, ill. körömerősítő átlátszó lakkot és ritkán lakkozom. Nem azzal van a baj, hogy nem nagyon akar nőni, hanem, inkább azzal, hogy gyenge.

Nagyon megköszönném a válaszokat! <3



2016. ápr. 8. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nem az én kezem, de kb nekem is ilyenek a körmeim.

[link]

Ilyen elképzeléseim lennének. Nem a tökéletesen lereszelt alakra hanem a hosszára gondolok.

2016. ápr. 8. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én körmeim is nagyon gyengék voltak,illetve rágtam is nagyon sokáig őket.Amikor elhatároztam,hogy leszokok róla és megerősítem a körmeimet egy nagyon kedves műkörmös ismerősöm azt ajánlotta,hogy növesszem meg a körmeimet majd menjek el hozzá.Így is tettem,és csak sima gél lakott tett rá ami alatt nagyon jól megerősödtek a körmeim,plusz meg is szerettem nagyon a gél lakokat,és azóta is járok 3hetente.Próbáld ki te is szerintem: :)
2016. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Itt azzal van gond, hogy azt mondta, növeszd előbb meg... Egy igazán gyenge körömnél ez nem megy. Nekem most parádés, 1-2 mm-esek, nemrég 0 alattiak voltak, de kb. 3 mm-nél menthetetlenül elhajlik, letörik, a hüvelykjeimen pedig keresztben, ott semekkora nem lesz. Az étrendem elég jó, a hajam mondjuk töredezik, de évi vágással nem ronda, egész szép, dús, selymes... Azt kibírom, de a körmöm borzalmas.

Úgyhogy én is örülnék, ha lenne valami jó ötlet...

2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso nekem is ez a problemam,neked megoldodott?
2018. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!