Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet a szakállam olyan...

Lehet a szakállam olyan tapintású mint a hajam? Hogyan?

Figyelt kérdés
Most volt vágva a hajam, a szakállam meg nagyobb és így észrevehető a különbség. A hajam egész sejmes tapintású, puha, rendezettebbnek hat, míg a szakállam szárazabb, szúrósabb, bozontosabb, bárhogy próbálom kezelni. Amit tökre bánok, mert szeretem a szakállam, de így, rövid hajjal sajnos kénytelen leszek visszanyírni hosszabb borostára
2016. márc. 17. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a szakállad borotválod (vagy régen borotváltad) tehát borostás, szúrós lett, mert megerősödött a szőr. Ez ellen sajnos nem lehet mit tenni.
2016. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
A szakáll az rendszerint erősebb, sprődebb, mint a haj, az teljesen normális. Az exemnek volt nagyobb szakálla, ő szépen ápolta samponnal meg balzsammal, neki elég normálisan kezelhető volt. Ha a szakállad száraz, rakjál rá nyugodtan hajra való hidratáló pakolásokat, semmi bajod nem lesz tőle.
2016. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első, hagyd már ezt a hülyeséget, hogy borotválástól erősebb lesz a szőrszál. A túrót lesz erősebb.

Kérdező, a szakáll más jellegű szőr, mint a haj, gyorsabban is nő, meg én magamon úgy vettem észre, mintha vastagabb is lenne. Lehet kapni szakállolajat, azzal lehet ápolni, meg fésülni kell, és sokkal rendezettebb lesz.

2016. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!