Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tartanak a tinédzserkor...

Meddig tartanak a tinédzserkori pattanások, tág pórusok, mitesszerek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19,5 vagyok. nekem még tart...
2010. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 18..de már nagyon elegem van belőle. És neked arcod melyik része olyan?
2010. ápr. 2. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
22 vagyok és még nekem is.
2010. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, és még nekem is... bár a fogamzás gátló valamennyit javított rajta.
2010. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én 7. osztálytól 9. félévéig elég pattanásos voltam, azóta egyre fogynak most 11.-es vagyok már csak 1-2 akad. De én nagyon sok mindent kipróbáltam már ellenük. Amióta alapozót használok sokkal kevesebb a miteszerem, lehet h azért mert nem a pesti kosz megy bele a pórusaimba hanem az alapozó és az könnyen kijön.(?)
2010. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2-3 éve nekem azért volt jócskán....

Most már 2 hónapja nincs rajtam semmi. Annyira örülök, hogy most milyen szép tiszta arcom van. Szerintem nekem eddig tartott. 16/L

(Nem kenem semmivel a fejemet, csak este szapannal megmosom az arcom, és kb kéthetente arcradírozok)

2010. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem volt edig csak mikor menses időszak van megjelenki néhány pattanás de el is mulik hamar
2010. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pubertánskor után alábbhagy a faggyútermelés.Lassan,de normalizálódik.Hogy kinek mikortól egyén függő.Nekem 23 éves koromban rendeződött.Miteszerek azóta is vannak,de tisztíttatom,radírozom ezért nem olyan vészes már.
2010. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is 19 múltam, és körülbelül 15 éves korom óta pattanásos és mitesszeres az arcom, és ott is csak a homlokom. pattanások a halántékomnál szoktak inkább előjönni.én is minden nap mosom arclemosókkal, bekenem, tonikozom, hetente radírozom és különféle pakolásokat teszek fel. (van kimondottan mitesszeres bőrre való pakolásom is.) próbáltam már sörélesztőt is, de az arcomra az nem hatott, aztán ettem élesztőt is 1 hónapig kb és az sem hatott. úgyhogy maradok a mindennapos mosásnál :D. alapozót csak akkor szoktam feltenni mikor tényleg olyan helyre megyek, ahol illik szépen megjelenni :D.

19/L

2010. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok - nekem mindegyik része olyan és nem is csak az arcomon
2010. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!