Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiniknek milyen hajfesték jó?

Tiniknek milyen hajfesték jó?

Figyelt kérdés
Most leszögezem, hogy 12 éves vagyok. És nem szeretnék olyan válaszokat kapni, hogy "Neked még nem kellenek ilyenek, mert még fiatal vagy" Aki mindenképp ilyet akar írni akkor menjen el!! Nem kell meghallgatnia. Olyant szeretnék ami nem károsítja a hajat, de nem is olyan, hogy másnapra lejön. Tudom vannak hajszínező kréták, de az én hajamat nem fogják meg. Valaki tud nekem egy olyan oldalt ajánlani ahol ilyen festékeket árulnak. És mindenképp színeset.

2016. márc. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

világosabb vagy sötétebb hajat szeretnél?

milyen színű a saját hajad?

2016. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Károsítja a hajad, ne is áltasd magad.

Ha sötét a hajad, kenhetsz rá bármit, nem lesz látható. Ha színes hajat akarsz, akkor először le kell szívatni és utána lehet rámenni színnel.

A szőkített rész elég véglegesen az marad, a színt pedig pár mosásonként újra kell csinálni, mert ki fog kopni és ocsmány lesz, bármilyen festéket is választasz.

2016. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se jó. Hamar kopasz leszel sajnos.:( főleg 12 évesen nagyon korai. 16 éves kortól lehet használni, de az sem ajánlott. Várj akkor még pár évet, mert megfogod bánni, hogy hullani/ritkulni kezd majd a hajad.
2016. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajfestékek zöme igen káros a szervezetre. Ha 12 éves vagy, tehát nem őszülsz, akkor esztelenség hajat festened. De ha olyan nagyon ragaszkodsz hozzá, legalább használj ártalmatlan, természetes festéket, pl. [link]
2016. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Khadinak igen szép színei vannak, nem kopik, viszont ekkor jobb ha természetes sampont használsz, és később sem jó rámenni vegyi festékkel. Olvasd el figyelmesen a használati útmutatót is!
2016. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!