Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel mossak hajat, és milyen...

Mivel mossak hajat, és milyen ápolási eszközöket használjak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor wolt már festwe a hayam,és szőkítwe is.Legalább 4 éwe folyton festwe wan,meg napi szinten haywasalózwa,és lakkozwa.Mit használyak,h 10éw mulwa ne hullyon ki a hayam?Lenöwesszem?Milyen sampont,haypakolást...használyak?
2008. szept. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem előbb tanulj meg helyesen írni, aztán fesd a hajad szőkére... Csak hogy ne soroljanak be a "buta szőkék közé". Hihetetlen, hogy a hajad miatt aggódsz, de nem tudsz különbséget tenni v és w, valamint y, j és ly között... :(
2008. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem szánalmas az előttem kommentelő.Mivel ez az oldal ezekkel foglalkozik,nyilvánvaló ezzel kapcsolatban teszi fel a kérdést.Szerintem amugy ugy ír ahogy akar;)

Felesleges tagja vagy az oldalnak:)

Valószínűleg egy tini kérdése,mert náluk most ez a divat:)

Nekem semmi bajom nincs evvel.A kérdésedre viszont nem tudok választ adni,mert nekem természetes fekete:(

2008. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Kedves második hozzászoló, te vagy a szánalmas, miaz hogy most ez divat és akkor úgy kell elfogadni, primitiv bunkó az egész.

És kedves kérdező, vágasd le a hajad, és esetleg ne fesd többé szőkére, hogy legalább kívülről ne látszodjon hogy milyen is vagy.

2008. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Drágám,értelmesen kéne beszélni,mert gondolom 30-on alul vagy,énmeg 2 gyerekkel a hátam mögött,pár évvel több mint 40:)

Úgyhogy megkérlek hogy válogasd meg a szavaid:)

2008. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Az első hozzászólóval értek egyet. :/
2008. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Sztem haggyukezt..Inkább válaszoljatok a kérdésére:)
2008. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
a kérdésre válaszolva, használj minden hajmosás után hajpakolást, hajvégápoló olajat, és a Loreálnak van egy erméke a Studio Hotliss ami arra való, hogy megvédi a hőtől a hajat, persze nem 100%ig. Direkt azoknak akik hajvasalóznak. És a 3havi rendszeres vágás is sokat segít.
2008. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És mindig használj balzsamot vagy hajkrémet. Én a hajkrémeket jobban szeretem, mert nem kell őket kimosni a hajból és így intenzívebb a hatásuk. Nekem a Sunsilk termékei váltak be. Egyébként szeritem a kérdező tud helyesen írni, csak most a fiatalok körében divat a v helyett w-t írni, vagy j helyett y-t., sőt esetleg h-t írnak a szavak végére pl. teh, nah stb.. Ez van akinek tetszik, van akinek nem, de az így írók többsége már nagyon megszokta és szinte észre sem veszik sajnos, hogy van ahol nem kellene így írni.
2008. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem semmi olyat kémiai cuccot ne használj a hajadra ami tönkre teszi ( hajvasalóhoz ilyen sprayk, azok a "nagyon tuti" samponok meg balzsamok). A hajnak meg van a természetes szépsége, és az már fura ha nagyon csillog nem de? Nah mind. Hogy a kérdésre válaszoljak: wu2, fodrászsampon, meg herbáriás samponok (gyógynövényes). Ilyeneket érdemes használni, plusz balzsam felesleges :) Ha még érdekel valami, akkor írhatsz :)
2008. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a kérdést én írtam,csak úyból regiztem..Igen,tudok helyesen is írni..Az iskolába 5-ös wagyok helyesírásból,ott normálisan írok:)

Am köszönöm a wálaszokat!:)

2008. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!