Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor nem emberi a póthajam?

Most akkor nem emberi a póthajam?

Figyelt kérdés
Rendeltem szőke 75 cm póthajat a pothajcenter.hu oldalról ma meg is jött fel is varrták de olyan kemény a tapintása mintha nem is igazi emberi haj lenne. Vagy ez normális? Fodrász azt monta pár mosás után kiderül de én nem tudok addig várni nagyon ideges vagyok hogy lehet nem is igazi a haj.

2016. febr. 2. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet eredeti attól hogy más a tapintása, nem minden haj egyforma, ezért kéne személyesen megnézni mielőtt megveszed, mert elég fura ha mondjuk vékony szálú lágy hajad van és veszel hozzá valami vastag szálú durva szőkített hajat... teljesen más a kettő.

Persze lehet az is hogy nem igazi haj, 75 cm haj nem gyakori. Elvileg az eredeti haj másképp ég mint a mű, próbáld ki egy hajszálon hogy van-e különbség, szag, olvadás, mittudomén.

2016. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meggyújtasz egy szálat, a szagából kiderül, hogy műszál-e. Viszont lovak sörényéből is szoktak póthajat készíteni, annak viszont égés közben is olyan a szaga mint az emberi haj égésénél.
2016. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megégettem fehér volt a füstje és olyan szaga volt mint amikor a saját hajam égettem meg.... remélem igazi....
2016. febr. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!