Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a ricinusolajt hajra?

Figyelt kérdés
Fel kell higítani valamivel? Meddig hagyjátok rajta a hajatokon? Csak a tövére, vagy az egész hajra felkenitek?
2010. márc. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én úgy csináltam hogy 3 kanál ricinusolajat és 1 kanál olivaolajat felmelegítetten és felkentem a hajtövemre és ami maradt azt eloszlattam a hajam többi részén.éjszakára is rajtahagytam a hajamon.az eredmény még nem látszik nálam mert még csak 2 szer használtam.


ja és:kenés után fólia-nejlonz.-sapka

és mikor lemostam akkor 3X kentem rá sampont , am nem kell megijedni hogy ragacsos mert miután tettél rá sampont akkor már sokkal könnyebb lesz lemosni:)


remélem segítettem és érted is amit írtam:)


szia, 16/l

2010. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a pakoláshoz teszek még olíva olajat, vagy sima étolajat + még 1 tojássárgáját. Az első két pakolást este tettem fel, és reggel vagy déle. mostam le, hát necces volt. De megoldható: zuhanysapi, plusz még rá sapi! :) Ma a 3. pakolást 3 óra hosszáig hagytam rajta. Ez is elég neki!

Én inkább a tövére teszem, mivel növeszteni akarom. De általában mindig jut mindenhova!


[link]


itt olvasgass róla! :)

2010. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen csajok :)
2010. márc. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!