Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös festett hajam van...

Vörös festett hajam van (piros) és sehogy sem fog rá semmilyen festéék sem. Most naracssárgára szeretném, de nem fog rá semmi. Hallottam ilyenről, hogy kiszívás, az milyen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először a festék eltávolítót (ColourB4)
2016. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mollykitten válasza:
0%
nekem is vörös volt a hajam és utána ki szívattattam de elégé kiszárította és töredezett lett tőle. inkább próbálj meg valami sötét szint az el fedi és utána majd jobban fog rá a másik de nagyon nehéz el tüntetni
2016. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A festékek nem világosítják a festett hajat, szóval ha világosabbat akarsz először a pirosat kell leszedned hajradírral a hajadról. De menj inkább fodrászhoz ha nem értesz hozzá.
2016. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász sem tudta visszavarázsolni a vörös utána a szőke hajam, narancssárgás lett folyton. Szóval én levágattam egészen fiús rövidre és megnövesztettem újra. 3 év kellett hozzá.
2016. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik fodrász azt mondja, hogy nem tudja ezt megcsinálni az nem jó szakember, keresni kell másikat. Nincsenek lehetetlenek manapság. Egy gyenge szőkítő koktéllal el lehet érzi a rézvöröset de ne kezdj bele otthon egyedül, mert foltos leszel.
2016. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!