Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített hajat mivel lehet...

Szőkített hajat mivel lehet egészségesebbé tenni?

Figyelt kérdés
Csak 1-2 árnyalattal lett világosítva a szőkésbarna hajam, így tehát sötétszőke lettem (és nem az egész, hanem ombre+melír). Rá való pigmentes és puhító samponom van, mégis töredezik a vége, pedig kéthavonta járok fodrászhoz. Fodrász után pár nappal már újra töredezik, sőt meg-megtörik pár szál, le is szakad. Akkor mások hogyan tudják teljesen kiszőkíttetni, ha az én hajam még ezt a kis igénybevételt sem bírja?? Vigyázok rá, hogy sok napfény, forróság ne érje, hajsütővasat nem is használom. Vitaminhiányom nincs, egészséges vagyok. Ennél szőkébb, gondolom, nem is lehetnék, nem bírná. Mit csináljak még a hajammal, hogy erősebb legyen, és legalább a sötétszőkét bírja törés nélkül?

2016. jan. 26. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenj a hajadra kokuszzsirt vagy olivaolajat, hagyd rajta egy orara/ delutanra utana mosd ki alaposan! Ez nagyon hatasos.
2016. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Szőkíteni erős, vastag szálú, egészséges hajat érdemes csak, nyilván a tiéd nem az, ha 2 árnyalat világosítást sem bír. Helyre nem hozza semmi a szétroncsolt hajat, majd lenő/letöredezik. Olajak puhítják a hajat, de helyre az sem hozza már.

Ha mindenképp ragaszkodsz a világosításhoz akkor olyan fodrászhoz menj aki olaplexet használ. Az védi a hajat.

2016. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!