Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Segítség mit tegyek?...

SOS! Segítség mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Így néz ki a lábam már évek óta: [link]

Nagyon zavaró, hogy ilyen piros pöttyök vannak rajta. Szerintem ez szörtüsző, vagy nem is tudom. A bőrgyógyászat nem segít, mert egy csomóhelyen voltam már és azt mondták hogy ezeket a piros pöttyöket nem lehet eltüntetni. Ne is reménykedjek? Így marad örökre a bőröm? Van akinek ilyen a bőre? Nagyon idegesítő, hogy nyáron harisnyákat kell hordanom ne h meglátszódjon és a strandra se megyek el emiatt. Sokan megjegyzés tesznek rá, hogy milyen csúnya ezért szégyellem. Tudna valaki segíteni?



2016. jan. 23. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyászok mit mondtak, mik ezek? Gondolom csak elmondták vagy megkérdezted, nem az volt hogy bementél és már el is küldtek hogy ezzel nem lehet mit tenni, nem?


Addig mi se tudunk segíteni. Ha nem tudjuk, hogy pl lázas vagy-e vagy a fejed fáj, úgy hiába mondanánk hogy vegyél be egy Advilt, mert nem az a bajod.

2016. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ilyenem nekem is szokott lenni de csak nyáron és az a napkiütés miatt van. Mivel én lány vagyok a borotválkozás után szokott néha kijönni ilyen piros pötty a lábamon úgyhogy ha te is lány vagy akkor lehet hogy neked is ez a bajod. Úgyhogy ha lehet télen ne nagyon használ borotvát nyáron pedig inkább gyantáztass vagy epilálj. Hidd el ha ez a probléma akkor lehet elmúlik. KITARTÁST!
2016. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szőrszálakat befedhette a bőr(betokosodott).Ha elvakarod,kiszabadítod őket akkor sebhelyek maradnak (pirosas vagy lilás kis pöttyök).Nem tudom csináltad-e,ha igen ez lesz.

Nekem gyerekkorom óta ez van.Régen nagyon zavart,viszont "gusztusosabbá" lehet tenni a bőrt.

Én kamillás testápolót (Baba) összekeverek egy kis kávé zaccal.Majd a pépet ráteszem a problémás felületre fürdés után és jól átdörzsölöm.A zac nem karcol,a testápoló puhít így a bőr teljesen felfrissül,selymes lesz és még a piros pontok is halványulnak kicsit:)

Nyáron meg ha olyanom van bekenem ezután a radírozás után egy kis alapozóval.A kutya nem mondja meg,hogy nem átlagos a felülete:)

2016. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez valami kiütés, allergia, irritáció vagy hasonló, szóval egy magán bőrdoki kéne aki valóban foglalkozik vele, sztk-s rá se szokott nézni az emberre, szóval ahhoz nem érdemes menni, az tény.

Ez nem normális és biztos hogy van megoldás. Miket használsz a bőrödre? Szőrtelenítesz? Mivel? Tusfürdő? Műszálas ruhák? Mosópor? Öblítő?

Ezek mind okozhatják, szóval a helyedben én minden cuccot full biora váltanék, bio szappan zuhanyzáshoz, ha szőrtelenítesz azt hagyd abba amíg ez el nem múlik. Mosáshoz mosódió, öblítő helyett ecet. Kend a bőröd aloe vera géllel. Ne használj mást rá. Semmi testápoló meg hasonlók.

2016. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen lany vagyok (17 eves). Nem hasznalok semmilyen szortelenito cuccokat es nem is gyantazok se borotvallozok (telen minek tudjatok). No meg borgyogyaszaton szarazsag elleni kremet adtak es ennyi. No meg ezek a piros pottyok mindig ott vannak szoval nem halvanyil se semmi. S igen a szor szalak benne maradnak a birben nem tudnak kijonni ezert szoktam kenni testapoloval h puhuljon. Ha jol emlekszem 12-11 eves koromtol kezdodott el...

Milyen jo magan bordoki van a 13.kerulethez kozel???

2016. febr. 16. 23:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!