Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a természetes...

Szerintetek szép a természetesnek ható középszőke?

Figyelt kérdés

Világosbarna vagyok, amolyan szürke. Tudom hogy ciki a szőke haj, meg csúnya is, főleg, ha festett. De nem akarok lúvnyaszőke lenni (fehér, sárga, és nagyon világos sem).


Kék a szemem fehér a bőröm.

Sima bolti festékkel lehet természetes középszőkét csinálni?

Többszöri átfestéskor világosodhat?

Van aki ilyesmit használt és 2-3 alkalom után kivilágosítja 6%-os peroxiddal?

Mert 9%-kal lúvnyaszőke voltam 3 alkalom után:S


2010. márc. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem sértésnek szánom, de szerintem fehér bőrhöz és kék szemhez nem állna jól a szőke haj. Inkább valami sötétebb. A barna szerintem tökéletes. De lehet tévedek. Nem kell rám hallgatni, csak egy vélemény volt. :)
2010. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha amúgyis barna hajad van vegyél egy világosabb de ne neonszőke hajfestéket és fesd be vele. az annyira fogja megfogni a hajad hogy középszőke lesz (mivel keveredik a barna hajaddal)
2010. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A sötétbarna öregít:( Volt nekem fekete is borzasztóan állt.

Inkább a nagyon világosbarna, vörösesbarna vagy szőke.

De mindenképpen természetes akarok lenni.

26 éves vagyok.

2010. márc. 27. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenném ,hogy miért gondolja ezt?Hiszen egy fajilag tiszta ember akinek kék szeme és világos bőre van annak a haja is szőke, a többi változat korcs
2010. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22:41

Igazat kell hogy adjak neked:D

én is korcs vagyok, mert az egyik nagyszülőm kék szemű, hófehér bőrű, és szőke, magas, a másik oldalról pedig fekete haj, barna szem, kreol bör alacsony termet.

Én egy keveredés lettem:)

2010. jún. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!