Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szőrtelenítettem a...

Most szőrtelenítettem a karomon először Mitől van, mit tehetnék? (Több lent. )

Figyelt kérdés
Persze elötte is végeztem tesztet a csuklómon és a combomon egy kis felületen csütörtökön, de akkor nem tőrtént semmi. Nem tökéletesen gyantáztam le a karjaim, mert már beleuntam, meg nem bírtam már a fájdalmat. Össze vissza maradtak ki szőrök. Közbe sokszor töröltem az aloe verás törlőkendővel, amit adtak, ami leszedi a gyantát, meg hidratálja a bőrt. Aztán a végén langyos vizes wc papírral töröltem végig szőr növésével egy irányban, majd száraz wc papírral, aztán bekentem bőrápolókrémmel. A tesztől abban külömbözött ez a művelet, hogy akkor még nem használtam törlőkendőt, mert még nem tudtam, hogy olyat is lehet. A probléma az, hogy légmozgásra meg ha mozgatom a karom, vagy ha hozzá érek, akkor áramos csípő érzést érzek a karom különböző pontjain enyhén. Az normális, hogy ilyen érzékeny a bőr, mi okozza? Mikor fog elmúlni? Márnem is piros a karom, olyan fél órája fejeztem be a gyantázást, de még mindig csillog rajta a bőrápol és fáj-csíp.

#bőr #szőrtelenítés #fájdalom #gyanta #gyantázás #csípés #kar #elektromos rázás #bőrápolókrém #gyanta csík
2016. jan. 17. 01:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!