Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos bor kezelesere van...

Pattanasos bor kezelesere van valami jo krem, lemoso, arctisztito stb. ami gyogyszertarba beszerezheto?

Figyelt kérdés

Nem brutalisan pattanasos az arcom,de elofordul neha egy par...na de azok viszont eleg csunyak.Leginkabb az allamon.

Plusz van nehany piros folt az arcomon amik elkinzott pattanas utan maradtak.

Ezekre keresnek megoldast gyogyszertarba.

Nagyon sok drogerias kencet hasznaltam,volt ami hasznalt, volt ami nem.De le szeretnek szokni rolluk.S szeretnek ra terni arra ami a patikaban kaphato.Elmeletileg azok "egeszsegesebbek a bornek"


2016. jan. 13. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
22/L ha ez szamit...
2016. jan. 13. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy időben nagyon sokáig használtam az Eucerin Dermopurifyer termékcsaládját, kifejezetten zsíros pattanásos bőrre van. Az én arcbőröm állapotán nagyon sokat javított, mára már csak az arclemosóját használom, de ez is rengeteget segít a pattanásokkal szemben.
2016. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Tegyél rájuk szalicilsavas kezelőt, az majd leviszi őket. fölösleges néhány pattanás miatt nagy erőt beleölni.
2016. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!