Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt tudtok...

Milyen hajszínezőt tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan hajszínezőre lenne szükségem, ami nem túl tartós, szóval olyan 2-3 hónap után kikopik, vagyis rövid ideig bírja. Olvastam olyanokról, amik 6-8 mosásig bírják, majd alatta a véleményeknél ott volt, hogy valakinek még hónapok után is benne volt... De én tényleg csak valami bevonót keresek, olyan próbahajfestésképpen.

Nem értek hozzá, első színezésem lenne, szóval lehet, hogy teljesen hülyeség a kérdésem, de azért hátha valaki tud segíteni :)

Ja, és sötétszőke hajat szeretnék világosabb árnyalatúvá varázsolni. :)



2016. jan. 11. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs olyan színező ami világosítja a hajat és kikopik. Ahhoz hogy világosodjon a hajadból a természetes színpigmenteknek kell távozni... ez mindig tartós (szőkítés). Színezővel csak sötétebb hajat tudsz festeni.
2016. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!