Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mittegyek? Szőke helyett...

Mittegyek? Szőke helyett vörös lett a hajam.

Figyelt kérdés

SEGÍTSETEK :S

Ma voltam fodrásznál, sötétbarna hajamból szerettem volna, ha világosbarnás-sötétszőkéset csinál a fodrász. Olyan színre gondoltam mint Beyoncének. Tíz ezer ft volt, mert állítólag olyan festékkel csinálta ami nagyon jó, és kevésbé roncsolja. A hajam rendesen vörös lett, kb Liptai Klaudiás. Még ott a fodrászatba tetszett is valamennyire, de a rendes fényben elszörnyedtem, egyáltalán nem illik hozzám.. a szín szép csak nem nekem való. a fodrászom aztmondta, egy hónapig kb nem kéne festegetni, mondta hogy KICSIT vöröses lesz [ez nagyon az] és hogy hamvasító samponnal nem megyek semmire. Most mit tegyek?? fessem be sőtétszőke hajszínkrémfestékkel? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?? azthiszem így utcára se merek menni....


2010. márc. 24. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj a hajaddal semmit 2 hétig! Valószínű azért lett vörös, mert majdnem fekete a hajad, s nem akarta brutálisan leszívni, mert akkor szétment volna ahajad.

Hidd el, ha másodjára befestik, ár enyhülni fog ez a szín, sőt, lehet hogy be is fogja Beyoncésra.

Ha még sem bírsz várni válassz hamvas középszőkét + 9%-os hidrogén -peroxidot. De csak hamvast!!!!!

Fodrászkellékboltban! A hamvas szín semlegesít, a középszőke lesz sötétszőke.világosbarna!

+9%-os hidr-peroxid!

Ez komoly!

26.L

2010. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utolsónak: megtudod mondani milyen árban van? egyszerű befesteni?

köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 27. 23:30
 13/13 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig kell rajta hagyni a festéket? vagy azt ott a boltban megmondják? ssze kell keverni valamivel?
2010. márc. 27. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!