Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mutatni olyan férfi...

Tudnátok mutatni olyan férfi frizurákat, ahol fent 15-20 cm, oldalt és hátul pedig 2-3 cm hosszú a haj?

Figyelt kérdés
Szeretném növeszteni mindenhol, de kezd már kezelhetetlenné válni az egész, ahhoz meg, hogy jól nézzen ki, még nem elég hosszú.

2015. dec. 21. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberek, miért jó, ha úgy néztek ki, mint egy ecset?
2015. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miből sikerült ezt kikövetkeztetni, de szerintem két fent hosszú, oldalt rövidebb frizura között is van különbség. Nem feltétlenül kell úgy kinéznie, mint egy "ecset". Ha meg kollektíven, az összes ilyen frizurától fóbiád van, hát az már legyen a te problémád.
2015. dec. 21. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, az igaz, hogy nem feltétlenül kell úgy kinéznie az ilyen hajnak, mint egy ecset, csak tudod túl sokat látok ahhoz, hogy ne arra következtessek, az ötmilliomodik is ilyet akar...elnézést, ha tévedtem.
2015. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!