Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig szedtétek a...

Mennyi ideig szedtétek a tetralysal nevü tablettát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Úgy tudom aknés börre szokták ezt használni. Szerintem úgy a legjobb, ha addig szeded amég a betegtájékoztatón van, vagy ahogy javasolták.
2010. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy hónapig írják fel általában,előtte vérvizsgálat, terhességi teszt még akkor is ha eszed ágában sincs gyerek, és alá szoktak íratni egy beleegyezőbyilatkozatot, hogy nem vagy terhes és nem is vállalsz gyereket amíg szeded és utána egy hónapig.
2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez egy antibiotikum pattanások ellen. kérek midnenkitaki nemtudja mi ez (mint a 2. válaszoló) az ne írjon.elsőnek köszönöm!
2010. márc. 29. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szia, a 2. vagyok, tudom mi ez mivel szedtem én is, és pontosan ezeket a dolgokat (vérvizsgálat és vizeletből terhességiteszt) csinálták nekem , úgyhogy mégegyszer szívesen, hogy válaszoltam neked.
2010. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
gondolom te a-vitamin származékot szedtél.a tetralysal és társai(antibiotikumok) nál nemszoktak sose se vérvizsgálatot se semilyen terhessségi dolgot, utobbit azért mer egyszerüen semmi köze hozzá ,nem befolyásolja. ellenben az a vitamin származékoknél fontos a folyamatos máj vizsgálat mert azt nagyon megterhelik illetve lányoknak fogamzásgátlót is kell mellette szedni mert beteg gyerek születne ha szedésekor teherbe esik vele valaki.ez egy sokkal durvább és károsabb módszer
2010. ápr. 3. 17:36
 6/10 anonim válasza:
36%

Nekem addig ki sem írják a tetralysal-t míg nem csináltatok vérképet....

egyébként kb 3 hónap a szedés időtartama...

2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én pont ma kaptam a dokitól miután a féléves Roaccutan kezelés nem vált be,és nem szerettem volna megint azt szedni..Kérdeztem,hogy kell-e vérvizsgálat,és nekem is azt mondta,hogy nem szükséges..
2010. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Milyen mellékhatásokat tapasztaltál? Mennyire szárította ki a bőrödet?

2011. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el, három hónapig kell szednem, és nekem is kellett vérkép, pisi...
2011. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
szia azt szeretném kérdezni hogy ma felírták a tetralysal 300Mg nevű tablettát de nem vettek vért és azt mondták amíg szedem nem lehetek terhes de nemlehet a későbbiekben majd gond hogy nem lehet gyerekem?
2013. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!