Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után is szúrva,...

Gyantázás után is szúrva, viszketve nő vissza a szőr?

Figyelt kérdés
Erős szőrzetem van, és megőrülök, amikor a bikinivonalamat leborotválom, és nő vissza a szőr... ha rászánnám magam a gyantázásra, akkor is ilyen lenne?

2015. dec. 18. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálni szoktam és nem, akkor nem szúr annyira, amikor visszanő.
2015. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is epilátort használok és nem csak a bikinivonalnál, hanem a teljes intim területen. Egyáltalán nem szúr, mikor visszanő.
2015. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem vált be a gyanta, se epilátor. Más mint borotválás után, sokkal rosszabb, jobban viszket és szőrbenövésekkel is tele vagyok ezek után, amik begyulladnak és rondák hónapokig is. De van akinek jobb gyantázni, próbáld ki.
2015. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Epilátort intim területen hogyan lehet kibírni?! o_O


az én "drótszőrömet" ha nekiállnám epilátorral tépetni ott, hát nem is tudom... minimum öngyilkosság :)

2015. dec. 19. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is drótszőröm van. Csak az első alkalom ami tényleg nagyon fájdalmas, akkor is úgy csináld, hogy a hosszát kurtítsd meg ollóval. Aztán mivel csak tényleg fokozatosan nő vissza, és rendszeresen vágod már nem lesz olyan rossz.
2015. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem epilátorral ne próbálkozz gyanta hamar megvan és először kozmetikussal csináltasd csak hát nehéz jót találni.
2015. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz a helyzet,mint a 3. válaszolónál.
2015. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen,viszont nekem brutálisan erős és sok a szőröm.
2016. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vagd le olloval ,es aztan epilatorral szedd ki.
2016. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!