Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban fodrász olvasók...

Elsősorban fodrász olvasók véleményét kérném, mit tehetek a hajammal a következő esetben?

Figyelt kérdés
Kétszer volt dauerolva (sikertelenül ), festve van, ráadásul nem volt levágva terhességem óta, mert a férjem kedvéért növesztem, és annyira tönkre van menve, hogy nem tudom mit kéne vele kezdeni. vegyek méregdrága hajregenerálókat? az eddigi számomra legdrágább a toni&guy volt eredménytelenül. Házi praktikával is próbálkoztam már eredményteelnül. Sprőd, fénytelen, drótszerű a hajam. És már a festékek sem úgy fogják be, ahogy kéne. A múltkor is a csokibarna feketére fogta majdnem. :(
2010. márc. 23. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
hát szerintem az olló a megoldás a nagyon tönkre ment hajat nem lehet már megszépiteni. Felejtsd el a dauert és ha lehet a festéket is egy időre. Menny el fodrászhoz aki vágjon le annyit amennyit muszály. Alapból kellene hathetente vágatni a végéből hogy szép legyen.
2010. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!