Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a frizuráról? Mit lehetne kihozni belőle hogy normálisabban nézzen ki?

Figyelt kérdés

[link]

(sajnos a legutóbbi vágásnál ez lett az eredmény)



2015. dec. 11. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1./ Nem olyan rossz, hogy vállalhatatlan legyen, tehát maradjon így.

2./ Le kell tolni géppel, az mindegy, milyen rövidre, persze csak akkor, ha nem zavar a rövid haj.

3./ Vágatni kell a tetejéből, maradjon pár centis, és akkor oldalt/hátul lehet ilyen felnyírt rövid.


...stb.


Amelyik opciós szimpatikus :D

2015. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez iszonyú rossz, tipikus hülyegyerek frizura, már bocs. Szerintem így semmiképp ne hagyd, értem én, hogy edge meg minden, de ez embernek nem áll jól.

Keress egy normális fodrászt, aki megvágja a tetejét, hogy kinézzen valahogy. Ki lehet ebből hozni azért még dolgokat, nyugi, csak másik fodrásznál próbálkozz.

2015. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy növeszd meg az egészet hosszúra, az lenne a legjobb. Sok fiú vonzóbb hosszú hajjal, mint röviddel.
2015. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!