Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri-e fodrásznál hosszan...

Megéri-e fodrásznál hosszan tartóra vasaltatni a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon göndör,nehezen kezelhető és dús hosszú hajam van.Vasalni szoktam,de ez nagyon sok időmet elveszi(a megmosásával,a szárításával és a vasalással együtt közel 4 órát vesz igénybe).Mostanában egyre kevesebb időm van ezt a folyamatot véghez vinni.Megérné-e?És miben ülömbözik pontosan ez z otthoni hajvasalástól?Utána dudnák kissebb hullámokat bele vinni vagy csak egyenes lenne?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. dec. 7. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én a keratinos hajegyenesítéről hallottam, ez kb 10-20-30 ezer körül van,de nyilván eltérő üzletenként és hajhossztól is függhet.. pár hónapig tart a hatás.
2015. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon göndör és hosszú a hajad,akkor a végleges hajegyenesítés neked 25-30 ezer fölött is lehet és 2-3 havonta ismételni kell.De akik csinálták már,nagyon elégedettek,én jövő héten megyek először,kíváncsi leszek :)
2015. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja egyébként az otthoni hajvasalástól abban különbözik,hogy ha ezt megcsinálod,utána 2-3 hónapig egyenes a hajad hajmosás után is,illetve egy picit hullámos de azon vasalsz egy kicsit és ennyi.
2015. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2015. dec. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!