Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek hogy vált ez a elektromo...

Barbi1015 kérdése:

Kinek hogy vált ez a elektromos hajkiegyenesítő fésű/kefe. Nekem hullámos hajam van és szeretném ha néha egyenes lenne de nem akarom vasalni mert az nagyon károsítja viszont erről azt hallottam nem károsítja annyira?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valaki próbálta mi"tett" a hajával?

[link]



2015. nov. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, de úgy, hogy előtte beszárítottam, majd kiegyenesítettem ezzel a fésűvel, és hajlakkal befújtam, máskülönben nem volt tartós az eredmény, mert a pára hamar tönkre tette. Egyenesnek egyenesebb volt, de ha pára érte, mintha belenyúltam volna a 220 ba. Teljesen szalmaszerű olyan pici csavarokkal lett
2015. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem göndör hajam van és maximálisan bevált
2015. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Asaka válasza:

Nekem is bevált!

Itt is van vélemény róla:

https://www.youtube.com/watch?v=rnHtBtivdzg

2016. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En most keszulok venni,eleg olcso,2000-2500 ft korul van de sokan nem dicserik finoman szolva.Neked bejott ,kerdezo?
2018. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!