Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás hegeket hogyan lehet...

Pattanás hegeket hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy 1-2 éve nagyon pattanásos volt az arcom, de mára elmúlt... bőrgyógyász által...

Viszont sok heg ottmaradt, nem is annyira ilyen horpadások sokkal inkább felületi elszíneződések... Segítsetek mit tehetek ellene?!

Fontos lenne, köszönöm!


2010. márc. 19. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Idővel halványulnak, de segít a heti egyszeri bőrradír is. Csodát ne várj, valószínűleg még sokáig látszani fognak.


Sajnos nekem is elég heges a bőröm, immár 15 éve. Egészen korán, már tízévesen pattanásosodtam, és csúnya hegek maradtak utána, pedig én is kaptam rá mindenféle gyógyszertári kencét. Mindkét orcám olyan vot, mintha legalábbis feketehimlős lettem volna korábban. Mostanra azért nagyban mérséklődtek a hegek, csak az veszi észre, aki odafigyel, sminkkel tökéletesen eltüntethetőek. Remélem, egyszer végleg eltűnnek...

2010. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a bőröm,kb 1-2 év alatt sokat halványodott az arcomon.Már smink nélkül is egyenletes színe van.Amit tapasztalatból mondhatok, hogy szebb lett a bőröm a rendszeres sportolástól,sok teától és pl a hajvitamin is nagyon jó hatással volt rá.

A hátamon sajnos csúnyább a bőröm, ott valamiért nehezebben halványodnak.Elhatároztam, hogy eltüntetem,megkérdeztem minden módszert: a lézer túl drága és drasztikus; kozmetikusnál 'csiszolás' géppel : 2 hetente ismételni kell (nyáron nem ajánlott) és kb 1 év múlva látszik eredmény.AHA savas hámlasztás a legjobb, most kezdtük,de látható az eredmény 2 kezelés után(ami nem valami kellemes).

Ha nem javul magától a bőröd,akkor próbáld ki .Csak ajánlani tudom:)

2010. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Secu ***** válasza:

Szia ne keseredj el!:D

A barátnőmnek a háta az arca nagyon durván pattanásos volt 1évig küzdött vele,és utána nagy hegek maradtak rajta.

Ő a CONTRACTUBEX kenőcsöt használja rá.Vény nélkül lehet kapni és az ára 1,2 ezer ft körül van a gyógyszertárba.

Ja és igen,látszik hogy egyre jobban halványodnak neki a hegek.

2010. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikrodermabrázióval vagy esetleg a savas hámlasztás jöhet szóba,de mostmár az erősebb napfény miatt nagyon kell vigyázni.
2010. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ma ki is próbálom azt a CONTRACTUBEX gélt ;)
2010. márc. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!