Hajfestékbe 9% oxi?

Figyelt kérdés
Bézsszoke hajfestékbe ha bele öntök 60ml 9%-os oxit, akkor nem kell előtte szokitoporral leszivatni? (festett barna vagyok) nem fog megvaltozni a színe az oxitol ha hajfestékkel együtt használom? Valamint én 2 dobozt szoktam hasznalni,akkor 120 ml kell vagy elég a 60 is?

2015. nov. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek, alapból kell a hajfestékbe oxi, anélkül nem is működne. Hogy hány százalékos kell az meg a te hajszínedtől függ, barnából igen sokféle van, de mivel festett hajad van így nem lesz belőle sehogy sem bézsszőke. Csak ha előtte hajradírt használsz.

És igen, nyilván 2 doboz hajfestékhez 2 oxi kell. Ha boltban veszed alapból van a dobozban, fodrászkellékesben meg úgyis annyit adnak hozzá amennyi szükséges.

2015. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha festett barna vagy, akkor kenheted a bézsszőkét rá, semmi nem fog változni. Előtte kell leszedni a barnát szőkítővel vagy oxy reloaddal.
2015. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okes köszi. És ha leszivatom, akkor ugye 2 9%-os oxi,de a szőkítőporból is 2 csomag kell?
2015. nov. 12. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:

jajaj!

Az oxit 1:2 arányban kell keverni.pl.30g por+60ml oxi.

Nehogy 9%-os oxit vegyél a szőkítőporhoz!3%-os elég hozzá.

2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszú a hajad(váll alatti) akkor kell 2 csomag szőkítő por.

A hajtövedre kend utoljára,mert azt hamarabb kíszívja a test melegétől.

Viszont a festéket meg pont fordítva kend:előbb a hajhosszra és utána a hajtőre.

De a hajfestékben le lesz írva az arány is.Ált.1:2.

2015. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sértésként mondom: aki ennyire nem ért a hajfestéshez, az inkább forduljon szakemberhez. Ahány haj és kívánt eredmény, annyi módszer. Hiába kapsz itt többféle tanácsot, lehet hogy neked egyik sem jó. Fodrász vagyok, tudom mit beszélek, és csak segítő szándékkal írom.
2015. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsemii válasza:

Szia! Szerintem elég lesz ott a 3%os oxi de azt szőkítőporral keverd először és azt kend először a hajadra, aztán festheted. Én kékes-feketéből csináltam opál szőkét. Leszivattam szőkítőporral és 9%os oxival kb 20perc alatt leszivta, lemostam megszárítottam és már festhettem is. Elsőre sikerült szép szőkét csinálni belőle.😊

Sok sikert hozzá!

2022. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!