Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt a hajammal? Rosszúl...

Mi történt a hajammal? Rosszúl kezdtem volna vasalni?

Figyelt kérdés

A hajam az a tipikus "nem is hullámos de nem is egyenes kóc" típus,rengeteget szenvedtem vele így fogtam magam és egye fene vettem egy Remington hajvasalót.

A hajvasalást mostmár sajnos minden nap megcsinálom,mert így a hajamat szebbnek látom,de van egy kis baj.

Mivel most kezdtem el,soha nem is vasaltam és nem is tudtam volna mivel nem volt,így persze értem mit csinálok rosszul..

A hőfokot min.150-től max. 250-ig lehet kapcsolni,én csak 150 fokon vasalom,nem merek tovább menni és úgy érzem nem is kell,mert kivasalja eléggé egyenesre és plusszba még hőálló hajformázó sprayt is használok.Azonban mostanában észrevettem,hogy a nap közepétől kezdve mintha nem is csináltam volna semmit.Teljesen összeborzolódik és vissza kunkorodik rendesre,oké értem,hogy nem állhat egész nap szögegyenesre de én nem is vasalom annyira egyenesre(nem tudom elképzellni,hogy maradhat meg hát egy göndör hajúnak a szögegyenes haj egész nap) ,mert azért nekem lászik,hogy közbe ha egyenes is akkor is borzos,de miért kunkorodik most így össze-vissza? 160-fokon kéne esetleg ugranom, ilyen szeles időkben? Aki tapasztaltabb,az kérem adjon tanácsot!



#vasalás #haj #tanács #borzolódás
2015. nov. 11. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vasald ki 235 fokon úgy marad akár 3 napig is! És így nem kell minden nap vasalni! Nem is ég el a hajad annyira! Én is így csinálom! :) Remélem segítetem! :)
2015. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első tanácsát meg ne fogadd. Ekkora baromságot. Használj hajlakkot és úgy marad.
2015. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen párás, ködös időben nem csoda, ha visszakunkorodik! Ez ilyen sajnos. A hajlakk valamennyire segíthet.
2015. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahá,a párás levegő! Mostmár értem...

Azért köszönöm a segítséget! :)

2015. nov. 12. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne vasald minden nap. Egy idő múlva azt veszed észre, hogy már sehogy sem jó, kiszárad, sprőd lesz, durva és fénytelen, és töredezett.

A hővédő sem varázsszer, nem véd tökéletesen.

Van egy vendégem, aki hasonló, mint te, és a sok vasalástól olyan lett a haja, amilyet írtam az elején. Én Joico újraépítő hajvasalóval vasalom ki a haját. Ilyenkor köv. mosásig egyenes marad, ráadásul egyre kezelhetőbbé válik. Havonta egyszer szoktam vasalni ezzel a speckó cuccal, és tényleg szebb lesz tőle a haj. Keress a közeledben olyan fodrászt, aki használja, egy hónapban egyszer ki lehet bírni...

2015. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!