Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes pakolások arc/haj/...

Természetes pakolások arc/haj/test? Hisztizhetek a bőrgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Nyár óta vannak kiütéseim és amikor elmentem bőrgyógyászhoz a székről sem kelt fel csak rámnézett 2 méterről és felírta a Lordestint. Azt mondta allergia, azt nem mire. Nem akartam kényeskedni. Váltottam illat és festékmentes gyógyszertári tusfürdőre, próbálok nem vakirgálózni, nem eszek magokat, semmi új öblítő sincs. stb. Ajánlatos másik orvost felkeresni, vagy 2 hónap alatt jogosan nem hat a gyógyszer,mert ennek lassabb a hatási ideje?

Másrészt szeretnék tanácsot kérni a bőrömre. A kiütések miatt kamilla teás fürdőt használtam, tudtok valamit ajánlani ezen kívül ? Száraz hajra hajpakolás, száraz bőrre, karikás szemre?



2015. nov. 10. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha allergia lenne és mindent lecseréltél, akkor már rég elmúlt volna. Igazából visszamehetsz ugyanehhez az orvoshoz is, orvos ismerősöm bevallotta hogy a bőrgyógyászat 80%-ban tippelés.
2015. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Menj el másik bőrgyógyászhoz, és hisztizzél neki, hogy rendesen vizsgáljon meg.
2015. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!