Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dudás-Hajas szalonról mi a...

Dudás-Hajas szalonról mi a véleményetek? (Pécs) Más jó pécsi fodrász?

Figyelt kérdés

Csípőig érő hajam van, szóval egy tényleg nagyon jó szalont/fodrászt keresek lehetőleg Pécsen. Tisztában vagyok vele, hogy ilyen hosszúságnál elég borsos az ár.

Sajnos a honlapunkon nem találom az árlistát (lehet én vagyok a béna :D) Nem tudjátok, milyen árban mozog egy mosá- vágás-szárítás?


Ha esetleg ismertek más, tényleg nagyon jó fodrászt, kérlek írjatok róla :D


2015. nov. 1. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem több éve járt oda egy férfi ismerősöm, rövid hajjal. 6-8 ezer körül volt neki.

Szerintem irreálisan drága.

Én bevallom, nem találtam Pécsett jó fodrászt. Illetve akihez jártam és jó volt, az már nem Pécsett él és dolgozik.

Azóta jó párat kipróbáltam, de nem váltak be. Tényleg nagy kevesen érteken a hosszú hajhoz.

Most inkább én csinálom. És jobban, mit sok fodrász :S

2015. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, én is attól tartok, hogy irreálisan sokat kérnek el tőlem a Dudás-Hajas szalonban.

Viszont nem szívesen ülnék be egy random szalonba, féltem a hajam :D


Sajnos ez nem valami bíztató akkor. :S

2015. nov. 1. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerőseid nem tudnak ajánlani? Ahova ők járnak, amit ők már kipróbáltak.
2015. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha találsz egy jót, majd nekem is írd meg :)
2015. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbbjük nem pécsi, és általában otthon járnak fodrászhoz. :/
2015. nov. 1. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 2 éve járok a pécsi Hajasba. Pár hónapja elköltöztem egy másik városba, de fodrászhoz visszajárok, máshol nem érhetnek a hajamhoz. :)

Nekem rövid hajam van, 7.000-ért vágja a fodrászom. De a félhosszú és a hátközépig érő hajú barátnőm is volt már nála, szintén 7.000-ért.

Soha egy forintot sem sajnáltam még otthagyni, mindig boldogan jöttem ki a szalonból. :) Én nagyon ajánlom őket!

2015. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Pécsen a legjobb fodrászat a Szél és Szél Fodrász Szalon. Több évtizede a szakmában dolgozó mesterfodrász. Világbajnokság második helyezés. A legújabb technológiákkal dolgoznak. A Megyeri út 46. szám alatt a kereszteződés sarkában van a szalon. Esetleg nézd meg a weboldalukat: [link]
2016. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a tippet! Megnéztem a honlapot, és a "munkáink" fülecskét, nekem ez túl 2000-es évek stílus, de nagyon ügyes munkák; csak én más stílust keresek.

Mégegyszer köszönöm! :)

2016. jún. 2. 04:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!