Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Crazy Color kék hajszínező...

Crazy Color kék hajszínező fekete hajra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Sosem volt még festve a hajam, az eredeti színe fekete. A végét szeretném kékre színezni. Ugye majd ehhez először is szőkíteni fogom. Ilyenkor mennyi ideig marad a hajban a színező? Illetve mennyire megbízható ez a márka? Esetleg tapasztalatokat/tanácsokat írna valaki?

Köszönöm!



2015. okt. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 mosásig bírja, aztán ocsmány kopott színe kezd lenni. Azzal vigyázz hogy a hajad fehérre szőkítsd, ne sárgára csak, mert azon a kékből zöld lesz.
2015. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

crazy color nagyon gyenge színező szerintem inkább használj directionst, szerintem az a legjobb majdnem egy hónapig benne marad a szín a hajban. én a turquoise színt használom, azt csak ajánlani tudom, de pl a lagoon blue-tól csak kb halvány szürkéskék lett a hajam

tényleg fontos hogy eléggé ki legyen szőkítve a hajad, ehy fehéres sárga már sztem jó, de ha hamvasítod előtte az sem fog ártani

2015. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én évek óta használom, szintén fekete-kék a hajam. Csak nekem az eredeti színe szőke, így nem szőkítettem elő a kék részt, hanem simán rákentem. Nekem bírja 4-6 hétig, utána inkább méregzöld lesz (hetente 1x mosok hajat). A capri blue árnyalatot használom.

Tanácsot annyit tudnék írni, hogy a frissen festett haj nem szereti a sampont. Először megszívtam, mert a fekete festéskor simán meg szoktam mosni a hajamat samponnal de a kéket kiszedte. Ezért úgy csinálom, hogy a kék részt máskor festem és csak vízzel mosom le. A másik dolog, hogy hatóidőnek a tubusra 30 perc, a magyar nyelvű kis papírra meg 15 perc van írva. Nekem kb. egy órát rajta kell hagyni és élénkebb lesz a szín.

2015. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. minden héten újra kellet színeznem a hajam, ahogy írták már a második harmadik mosás után durván kifakult. Nem a legjobb minőség bár szerintem árban megéri.
2015. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!